Garsoniere ne shitje

 • 45.000€
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
shitje
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 50 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Garsoniere në shitje-”Shkëmbi i Kavajës”
Shitet garsoniere në një ndër zonat më të kërkuara për banim, tek ”Shkëmbi i Kavajës” pranë me Kamelia Resort. Garsonieria ka sipërfaqe totale prej 50m2, sipërfaqe të brendshme 45m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 5m2. Ndodhet në katin e 4 të një pallati të mirëmbajtur pa ashensor. Zona është mjaft e preferuar dhe i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për ë jetesë sa më komode. Garsonieria ka mobilim modern. Është 1 minut larg nga deti.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting