Garsoniere ne Kompleksin Magnet, afer 21 Dhjetorit

 • 49.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Garsoniere ne Kompleksin Magnet, afer 21 Dhjetorit

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 49.000€

Details

 • Price: 49.000€
 • Size: 41 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696989306

Description

Apartament me siperfaqe 40.4 m². Korridori ne fillim te jep akses ne te djathte ne zonen e dites dhe me pas ne zonen e nates, ne tualetin kryesor dhe ne dy dhomat e gjumit. Ambienti eshte I ndricuar dhe ajrosur mjaftueshem nga dritaret dhe llozha.

 • Address Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Fjoralba Kontakt.Al

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fjoralba Kontakt.Al
 • Fjoralba Kontakt.Al