Garsoniere me qira te materniteti i ri

 • 250€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Garsoniere me qira te materniteti i ri

3 Ministria e jashtme / Brryli, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 45 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, garsonier
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Bulevardi Zhan D’ark, prane maternitetit te ri, jepet me qira Garsoniere, me siperfaqe 45 m2. Garsonieria perfshin ambientin e gatimit+ambientin e fjetjes, ballkon dhe tualet. Ndodhet ne katin e 7 me ashensor dhe jepet i mobiluar si ne foto, me kondicioner.

Jepet me qira 250 Euro ne muaj

 • Address Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia