Garsoniere me kuzhine me vete te 21 Dhjetori

 • 270€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Garsoniere me kuzhine me vete te 21 Dhjetori

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 270€

Details

 • Price: 270€
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

21 Dhjetori, te Mozaiku, jepet me qira garsoniere, me siperfaqe 40 m2, kati i 4 ne pallat te ri me ashensor. Garsonieria eshte e organizuar nga ambienti i fjetjes, ambient gatimi me vete, tualet dhe korridor. Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner.

Jepet me qira 33.000 leke ne muaj

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia