Garsoniere me kuzhine me vete per qira te rruga e Kavajes

 • 380€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 380€

Details

 • Price: 380€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, garsonier
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira garsoniere me kuzhine me vete te rruga e Kavajes, afer Kishes, me siperfaqe 55m2, kati i 2 i nje vile
Organizimi: ambienti i fjetjes+dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit dhe tualet
Ofrohet teresisht i mobiluar
380€/Muaj
Lirohet ne date 5 Mars
0696750109

 • Address Rruga e Kavajës, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari