Garsoniere me kuzhine me vete per qira te 21 Dhjetori

 • 300€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Artan Lenja, Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Artan Lenja, Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira garsoniere me kuzhine me vete, te 21 Dhjetori, afer Inxhinierise se Ndertimit, me siperfaqe 50 m2, kati i 3 me ashensor
Organizimi: ambienti i fjetjes, ambient gatimi me vete, tualet dhe ballkon
Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner
300€/Muaj

 • Address Artan Lenja, Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari