Garsonier me qera tek Sheshi Wilson ne Tirane

 • 450€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Garsonier me qera tek Sheshi Wilson ne Tirane

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 48 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Sheshi Wilson, jepet me qera Garsoniere, me siperfaqe 48 m2, kati 3 ne pallat egzistues, e organizar nga ambjent ndenje, gatimi, gjumi dhe tualet, i gjithe me parket, kondicioner. Orientimi me Diell.

Jepet me qera 450 Euro ne muaj

 • Address Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME