Garsonier me qera Stadiumi Dinamo ne Tirane

 • 28€
Stadiumi Dinamo

Garsonier me qera Stadiumi Dinamo ne Tirane

Stadiumi Dinamo
 • 28€

Details

 • Property ID: 20908
 • Price: 28€
 • Property Size: 31 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: garsonier
 • Property Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692726475

Description

Stadiumi Dinamo rruga Zef Jubani jepet me qera garsonier me siperfaqe 31 m2, kati 4. Garsoniera eshte e organizuar nga dhome dhe tualet, e mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner. Orientimi me Diell.

Jepet me qera 280 Euro

 • Address Stadiumi Dinamo
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Compare listings

Compare
Eridion MY HOME
 • Eridion MY HOME