Garazhde ne shitje

  • 17.000€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Garazhde ne shitje

, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • 17.000€

Details

  • Price: 17.000€
  • Size: 78 m²
  • Type: garazh
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 06987022706

Description

Garazhde në shitje tek Parku i Lojërave, Vlorë.
Ofrojmë për shitje garazhde 2 teke ku njëra ka sipërfaqe 37m2 dhe tjetra ka sipërfaqe 36m2. Shitet edhe garazhd cift me sipërfaqe 78m2. Garazhdet ndodhen në një godinë që është në përfundim e sipër.
Cmimi i shitjes së garazhdeve tek-13000 Euro(secila)
Cmimi i shitjes së garazhdit cift-17000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting