Compare Listings

(Future Home Opportunity +)Shitet, Shtëpi Private, Allias Cmimi: 400,000 € ID: plus14160

Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
400.000€

Detail

 • Property ID: 9020
 • Price: 400.000€
 • Property Size: 395 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: shtepi
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mobile / Cel / Tel: +355699373015

Description

Shitet Shtëpi Private në rrugën Myslym Keta në zonën e Allias. Informacion mbi pronën: • Sipërfaqja e truallit: 395m2. • Sipërfaqja e ndërtimit: 285 m2. • Strukturë 2-katëshe + papafingo • Orientim veri-jug-lindje-perëndim • Me hipotek Organizimi: -Kati i parë: ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet. – Katet i dytë: ambient ndenjie, dhoma gjumi, tualete dhe ballkon. Cilësime të tjera: • Totalisht e investuar. • Disponon edhe një dyqan 21m2(me dokumentacion të rregullt) • Me oborr. • Dalje në rrugën kryesore. • Jepet me qera (2000 euro/muaji). • Opsion ideal investimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

ID: plus14160

 • Address: Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City: Tirane
 • Country: Albania

Contact info

Future Home Opportunity +
Future Home Opportunity +
003554 4526666
Facebook

Enquire about this property