FRESK, SHITET APARTAMENT 1+1! ID: Billion2543

 • 70.000€
, Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
, Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

FRESK, SHITET APARTAMENT 1+1!
ID: Billion2543

Ofrojme apartament per shitje 1+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne Rrugen Muhamet Deliu, perballe Xhamise se Freskut. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dhomen e gjumit, tualetit dhe nje ballkon. Ka organizim te rregullt dhe orientim te favorshem nga Jug-Lindja. Ka sistem kapot dhe sistem kaldaje. Apartamenti ka siperfaqe 96.3 m2, ndodhet ne katin e 2, te nje pallati te ri te mire-organizuar me ashensor. Zona eshte kthyer ne nje me te preferuarat per banim pasi te ofron qetesine dhe ajrin e paster, sherbime te ndryshme qe lehtesojne jetesen. Ka dhe hapesire parkimi nga ana e brendshme e apartamentit, ku mundeson lehtesimin e banoreve per parkim. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8202/fresk-shitet-apartamente-1-1-billion2543.html

 • Address Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate