Farmaci Ne Shitje Ne Kombinat

 • 160.000€
, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Farmaci Ne Shitje Ne Kombinat

, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 130 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0699523604

Description

Ne kombinat, prane Ish Mapos shitet faramaci me hipoteke. Siperfaqe totale 130 m2, kati i pare 70 m2, kati 2 60 m2, 1 banjo. Ambienti eshte i pershtatur per farmaci por mund te jete i pershtatshem dhe per aktivitete te ndryshme biznesi. Pozicion shume i favorshem me akses te rrugeve kryesore

Shitet 160 000 euro i diskutueshem

 • Address Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal