ESKLUZIVE. SHITET TRUALL NE PETREL 9.300 M2 PER NDERTIM VILA ME 50 EURO PER M2.

  • 465.000€
, Petrel

Details

  • Price: 465.000€
  • Size: 9300 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355684044520

Features

Description

Shitet TRUALL ne fshatin  Zaranik zone e Petreles  me nje siperfaqe  9.300 m2  dhe 5000 m2,  ne mes te tokes jane 3 shtepi te vjetra te ndertuara para viteve 90. Toka ndodhet mes gjelberimit natyral. Mes dy lumenjve.

Trualli  ka linje  energji elektrrike. Ujesjellesi te sistemuar me  kanale kulluse etj.  Ne krah te kesaj toke  eshte edhe nje liqen artificial, nje vend i mrekullueshem per  ndertim rezidenca banimi- Hoteleri=Objekte komercjale etj.

Shitet e tera 14 300 m2 ose edhe e ndare ne   9300 dhe 5000 m2

KJO PRONE ESHTE ESKLUZIVE PER SHITJE NGA AGJENSIA IMOBILARE.   SHITET PER 50 EURO/M2

CMIMI I SHITJES  PER 9300M2  ESHTE  465.000 EURO

  • Address Petrel

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare