Elbasan, jepet me qera ambjent biznesi Kati 1, 170 m² 1.100 Euro (Elbasan)

 • 1.100€
, Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera
, Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 1.100€

Details

 • Price: 1.100€
 • Size: 170 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Të dhëna mbi ambientin :

 • Sipërfaqja: 170 m2
 • Kati 1
 • 2 Tualete

Cilësime të tjera:
Ambienti ndodhet në qendër të qytetit të Elbasanit dhe është i gatshëm per biznes. Ambienti është i kompletuar dhe i arreduar, i pajisur me kompjutera dhe me server qëndor. I përshtatshëm për call center dhe për tipologji të ndryshme biznesi.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…znesi-elbasan/

ID:48757

 • Address Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania

Contact Information

View Listings
urbanrealestate_ultra

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbanrealestate_ultra
 • urbanrealestate_ultra