Ekskluzive-Ambjent biznesi ne shitje

 • 1.500€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Ekskluzive-Ambjent biznesi ne shitje

6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 153 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Kompleksi Tirana Golden Park ofron ndërtim të një cilësie të lartë i vendosur në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me zhvillim të vrullshëm. Vetëm 15 minuta nga qendra e Tiranës. Dalje direkte në unazën e madhe që të çon në TEG. Kompleksi ndodhet Përballë Spitalit Amerikan 3 dhe Ish Fabrikës së Birrës.
Ofrohet për shitje ambjent brenda kompleksit me sipërfaqe 153 m2, me dalje nga të dy anët dhe i gjithi me vetratë xhami. Posedon certifikatë pronësie.

Shitet 1500 E/m2.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting