Dyqan Per Shitje, Kompleksi Delijorgji

  • 558.250€
, Kompleksi Delijorgji

Details

  • Price: 558.250€
  • Size: 101 m²
  • Type: dyqan
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Dyqani pozicionohet ne nje kompleks te ri shume te kerkuar ne rrugen e Kavajes, Kompleksi Delijorgji.

Prona disponon nje siperfaqe totale 101,5 m2.

Nje ndertim bashkekohor me parametra dhe cilesi te larte ne ndertim.

Nje mundesi shume e mire investimi ne nje zone te frekuentuar.

Per me shume informacion na kontaktoni!

  • Address Kompleksi Delijorgji
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj