Dyqan Ne Shitje Tek Xhamia E Tabakeve!

 • 25.500€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Dyqan Ne Shitje Tek Xhamia E Tabakeve!

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 25.500€

Details

 • Price: 25.500€
 • Size: 17 m²
 • Room: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0699523604

Description

Tek Xhamia e Tabakeve, rruga Shyqyri Ishmi shitet dyqan, ne pallat te ri, kati 0, me hipoteke. Siperfaqe e brendshme 17 m2. Ambienti eshte i mirembajtur dhe i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si qender estetike, parukeri, berber, zyre noterie etj.

Shitet   25 500  euro

 • Address Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal