DYQAN NË SHITJE PRANË BULEVARDIT “ISMAIL QEMALI” VLORË

 • 64.300€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

DYQAN NË SHITJE PRANË BULEVARDIT “ISMAIL QEMALI” VLORË

, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 64.300€

Details

 • Price: 64.300€
 • Size: 34 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

SHITET DYQAN NË SKELË, VLORË.

Dyqani është i përshtatshëm për modele të ndryshme biznesi.

Ka një sipërfaqe prej 33.8 m2.

Prona disponon dokumentacion të rregullt pronësie dhe hipotekor.

Kati 0.

Çmimi për shitje 64.300 Euro/total.

Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

 • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate