DYQAN NE SHITJE BUZE RRUGE “MYSLYM SHYRI”

 • 380.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

DYQAN NE SHITJE BUZE RRUGE “MYSLYM SHYRI”

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 380.000€

Details

 • Price: 380.000€
 • Size: 80 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Dyqani në shitje ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës, buzë rruges me elitare të kryeqytetit dhe me një vizibilitet shumë të lartë. Fare pranë me qendrën dhe disa institucione arsimore, shoqërore, fetare dhe tregtare, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.Zona në fjalë është më e kërkuara për dyqane, pasi aty ka lëvizje të madhe këmbësorësh e mjetesh dhe nga ana tjetër, është zonë ku jeton një popullsi me të ardhura të mëdha, pasi eshte ngjitur me ish – Bllokun.Dyqani në shitje me sipërfaqe faktike 75 m2 + 5 m2 shtesë, pozicionohet në katin përdhe, buzë rruges kryesore. Përbëhet nga 2 ambiente dhe 2 tualete. Dyqani ka akses hyrje në rrugën kryesore dhe rrugen dytësore. Rifiniturat janë mesatare dhe është i pajisur dhe me kondicioner. Ka fasade xhami gjë që i jep mundesi reklamimi në të gjithë gjerësinë e tij.

Me certifikatë pronësie.

Kontaktoni Genti Sila: +355673044004

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/dyqane/ne-shi…n-myslym-shyri

 • Address Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93