Dyqan ne shitje

  • 95.000€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Dyqan ne shitje

, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 95.000€

Details

  • Price: 95.000€
  • Size: 72 m²
  • Type: dyqan
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697529619

Description

Ambjent biznesi në shitje tek Kompleksi Mangalem tek Rruga “Ali Demi”, Tiranë.
Ofrojmë për shitje dyqan me sipërfaqe 72m2. Aktualisht dyqani është i dhënë me qera si farmaci. Zona në të cilën ndodhet dyqani është mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit për investime të ndryshme.
Cmimi i shitjes 95000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting