Dyqan ne shitje

 • 220.000€
, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Dyqan ne shitje

, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 220.000€

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 70 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Dyqan në shitje tek Ministria e Jashtme, Tiranë.
Me sipërfaqe 70m2, dyqani ndodhet në katin përdhe dhe ka një tualet. Dyqani është i rivlerësuar, dhe për momentin është i dhënë me qera. Ka një vendndodhje shumë të mirë dhe për këtë arsye është i përshtatshëm për investim.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting