Dyqan ne shitje

 • 59.000€
, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Dyqan ne shitje

, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 59.000€

Details

 • Price: 59.000€
 • Size: 35 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Dyqan në shitje tek Rruga “5 Maj”, Tiranë.
Me një sipërfaqe 35m2. Dyqani ka një zyrë të vogël, tualet dhe survejohet nga kamerat, gjithashtu ka dhe një klientelë të rregullt prej 20 vitesh. Është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting