Dyqan ne shitje

  • 800€
, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Dyqan ne shitje

, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • 800€

Details

  • Price: 800€
  • Size: 38 m²
  • Type: dyqan
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi në shitje-Vlorë
Ofrojmë për shitje dyqan tek Rruga “Hasan Kushta”. Dyqani posedon një sipërfaqe totale prej 38m2 dhe ndodhet në katin e parë të një godine të mirëadministruar. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i shitjes 800 Euro/m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting