Dyqan me qira te Rruga Mine Peza ne Tirane

 • 600€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Dyqan me qira te Rruga Mine Peza ne Tirane

9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Mine Peza, prane rajonit nr.3, jepet me qira Dyqan, me siperfaqe 103 m2, kati i 1 i nje pallati ekzistues. Dyqani eshte i ndare ne 3 ambiente pune dhe 1 tualet. Dyqani jepet bosh, vetem me k/bufe (te vecuar) dhe 2 kondicionere.

Jepet me qira 600 Euro ne muaj

 • Address Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME