Dyqan Me Qera Tek Rr.E Elbasanit

 • 500€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Dyqan Me Qera Tek Rr.E Elbasanit

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0699523604

Features

Description

Tek rruga e Elbasanit, prane 7 xhuxhave, jepet me qera dyqan, ne pallat ekzistues, kati 1. Siperfaqe 80 m2, 1 banjo. Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi ose zyra, mund te jepet dhe i mobiluar per apartament.

Jepet me qera 500 euro

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal