Dyqan Me Qera Tek Myslym Shyri

 • 600€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Dyqan Me Qera Tek Myslym Shyri

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 90 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0699523604

Description

Tek Myslym Shyri,prane shkolles Faik Konica, jepet me qera dyqan ne pallat ekzistues, kati 0. Siperfaqe 90 m2, 1 banjo. Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi ose zyra dhe gjendet ne nje zone shume te favorshem per zhvillimin e aktivitetit.

Jepet me qera 600 euro

 • Address Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal