Dyqan Me Qera Prane Pazarit I Ri

 • 650€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Dyqan Me Qera Prane Pazarit I Ri

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 105 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355 69 952 3604

Features

Description

Prane Pazarit te Ri, rruga Qemal Stafa jepet me qera dyqan, kati 0, pallat i ri. Siperfaqe 105 m2, 1 banjo. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si rrobaqepsi, call center, farmaci ose zyra. Ambienti eshte ne gjendje shume te mire dhe pozicion i favorshem. Dyqani eshte dhe ne shitje me 2500 euro/m2 ne proces hipoteke

Jepet me qera 650 euro

 • Address Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal