Dyqan me qera pran Parlamentit ne Tirane

 • 400€
9 Qender, Rruga Jeronim De Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Dyqan me qera pran Parlamentit ne Tirane

9 Qender, Rruga Jeronim De Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 70 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Pran Parlamentit, Rruga Jeronim De Rada, jepet me qera Dyqan, siperfaqja 70 m2, kati 1 ne pallat te ri. Ambjenti eshte open space, ka vetrat xhami e cila mundeson ndricimin natyral dhe reklamim biznesi, i pershtatshem per biznese te ndryshme.

Jepet me qera 50 000 Leke ne muaj

 • Address Rruga Jeronim De Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME