Dyqan Me Qera Ne Bllok

 • 500€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Dyqan Me Qera Ne Bllok

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 55 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0699523604

Features

Description

Tek Blloku, rruga Abdyl Frasheri jepet me qera dyqan, ne pallat ekzistues, kati 1. Siperfaqe 55 m2, i pamobiluar, i restauruar, sistem kapot. Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi dhe zyra. Zone shume e kerkuar dhe e favorshme per zhvillim aktiviteti.

Jepet me qera 500 euro/muaj

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal