Dy apartamente ne shitje 2+1 tek Prokuroria

 • 1.300€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Prokuroria
shitje
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Prokuroria
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

Dy apartamente ne shitje ,prane prokurorise ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu .
Apartamentet kane respektivisht siperfaqe 92 m2 dhe 104 m2 .
Kati i trete ,ndertim i ri .
Cmimi …1300 euro/m2.
Per me shume informacion te detajuar na kontaktoni…

Cel. : +355 67 303 0308

 • Address Prokuroria
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Grand Property Management

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Grand Property Management
 • Grand Property Management