Durres, shitet hotel ne zonen e plazhit Rruga Paveresia

, Rruga Pavarësia
shitje

Durres, shitet hotel ne zonen e plazhit Rruga Paveresia

, Rruga Pavarësia

Details

  • Rooms: 96
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 692080242

Description

Shitet hotel ne zonen e plazhit Durres me akses te menjehershem ne det dhe perbehet nga 96 dhoma.
Hoteli ka bar te brendshem dhe te jashtem, salle konferenash, pishine, Spa / Relax / Palester,  parkim, kuzhine te kompletuar.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

E-mail: lina@usluga-al.com Cel.+355 692080242

  • Address Rruga Pavarësia
  • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
Usluga Group

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Usluga Group
  • Usluga Group