Durres, shes Vile 3 Katshe, 700 m²(Arapaj/Rruga unazes)

 • 199.000€
, Arapaj, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria veriore, 2008, Albania
shitje

Durres, shes Vile 3 Katshe, 700 m²(Arapaj/Rruga unazes)

, Arapaj, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria veriore, 2008, Albania
 • 199.000€

Details

 • Price: 199.000€
 • Size: 700 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00393297118688

Description

Zona/Rruga : Arapaj/rruga unazes

Pre nje siperfaqe 700m2 kemi ndertuar nje vile 3 kate.Ndertimi eshte cilsore dhe modern i projektuar me gjith kushtet bashkohore.Ne kete siperfajqe prej 700m, 220m eshte ndertim, pjesa tjeter eshte nje hapsire jeshile e sistemuar me pemtore te ndryshme. Ndertimi perbehet: kati 1 garage. Kati 2 perbehet 3 dhoma gjumi, nje guzhine, nje holl pritje bashk me sogiornon dhe nje banjo.Gjith kati i pare eshte i rethuar me balkon qe mund te girosh reth e rotull.Kati 3 i perfunduar 90% qe perbohet 4 dhoma gjiumi, nje banjo,sogiorno guzhine dhe nje koridor i madh.Per arsye emigrimi shesim objektin ne ndertim kemi perdorur materiale me cilesi te lart. Shtepia disponon letra pronesie, kontrata uje dhe dritash.

Shtepia ka sistem panele djellor, sistem ngrohje me kaldaje dhe sistem alarmi.

Ndertimi eshte i rethuar me nje mure mbrojtes(havlli) cilesore.

Per te interesuarit mund te na kontaktojn me kete numer: 00393297118688 (Whatsapp)

Dhe ne emailin tone: ramaleonardo111@gmail.com

Cel. : 0039 329 711 8688

Ose 069 657 8115

 • Address Arapaj, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria veriore, 2008, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Leo
 • Leo

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Leo
 • Leo