Durres, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 120 m² 55.000 Euro (Rr Aleksander Goga)

 • 55.000€
, Rr Aleksander Goga
shitje

Durres, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 120 m² 55.000 Euro (Rr Aleksander Goga)

, Rr Aleksander Goga
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament cilesor 2+1 tek rruga Aleksander Goga, prane rajonit Policise.

Perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma gjumi,1 banjo dhe 1 ballkon.

Sip totale eshte 120 m2,kati 6,me ashensor.

Cmimi: 55.000 Euro.

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Rr Aleksander Goga
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania