Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 45.000 Euro (Golem)

 • 45.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 45.000 Euro (Golem)

, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Shitet apartament 1+1 në Golem te Viena. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 62 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Golem, Durrës

ID: 35116

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate