Durres, jap me qera ose shitet ambient biznesi Kati 2, 85 m² 500 Euro/muaj

 • 500€
,

Details

 • Price: 500€
 • Size: 85 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 39 3277029027

Description

Durres, jap me qera ose shitet ambient biznesi Kati 2, 85 m² 500 Euro/muaj Rruga Deshmoret qender komerciale prane pallatit sportit. Ambienti eshte i mobiluar sipas kushteve bashkekohore me klime dhe ajer kondicionato i gatshem per te ushtruar aktivitete si; zyre bisnesi, studio ligjore, konsulence ekonomike, kontabilitet, dentist, coll center, noter, avokat, zyre teknike, ambulator mjekesie, fzioterapi etj. Cmimi i qerase =500€/muaj. Ambienti eshte i paisur me hipotek. Ne dispozicion ka dhe nje vend per makine ne garazhd. Cel: 39-3277029027 Adresa e-mail: zitade@hotmail.it

Address

Contact Information

View Listings
Zidi D.
 • Zidi D.

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Zidi D.
 • Zidi D.