Durrës, Shitet Dupleks 2+2

 • 155.000€
, Rruga Egnatia - Durres
shitje

Durrës, Shitet Dupleks 2+2

, Rruga Egnatia - Durres
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 204 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0683667888

Description

Durrës, Shitet Dupleks 2+2. Dupleksi ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues dhe shumë i fortë. Eshte i strukturuar ne nje kuzhine plus dhomen e ndenjes veç. 2 dhoma gjumi plus 1 dhomë gjumi dhe soxhorno në katin lart,2 WC .Ka nje orientim shume te favorshëm nga Lindja. Ballkoni me hapsirë të madhe . Pjesërisht I mobiluar ,me parket. Totalisht I rinovuar. Muret me izolim termik. Sistemi i brendshem i tubave te ujit eshte multistrat. Cdo detaj i shtepise ka investime ekstra !
Sipërfaqe 202.4 m2
Çmimi:155 000 Euro
Cel: 0683667888

 • Address Rruga Egnatia - Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings
propertyalbaniarealestate
 • propertyalbaniarealestate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
propertyalbaniarealestate
 • propertyalbaniarealestate