Durrës, Shitet Apartament 2+1

 • 65.000€
, Rruga shoqeria Bashkimi, prane kopshtit Sotir Noka.
shitje

Durrës, Shitet Apartament 2+1

, Rruga shoqeria Bashkimi, prane kopshtit Sotir Noka.
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0683667888

Description

Durrës, Shitet Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me Çertifikatë pronësie. Eshte i strukturuar ne nje kuzhine se bashku me dhomen e ndenjes, nje dhome per femijet, dhomë gjumi dhe 2 WC .Ka nje orientim shume te favorshëm nga Lindja.
Sipërfaqe 97m2
Çmimi:65 000 Euro
Cel:0683667888
Adresa: Rruga Shoqeria Bashkimi, prane Kopshtit Sotir Noka .

 • Address Rruga shoqeria Bashkimi, prane kopshtit Sotir Noka.
 • City Durres

Contact Information

View Listings
propertyalbaniarealestate
 • propertyalbaniarealestate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
propertyalbaniarealestate
 • propertyalbaniarealestate