DURRËS! SHITET APARTAMENT 2+1 Në BULEVARD

 • 73.000€
, Rruge ne bulevardin kryesor te Durresit
shitje

DURRËS! SHITET APARTAMENT 2+1 Në BULEVARD

, Rruge ne bulevardin kryesor te Durresit
 • 73.000€

Details

 • Price: 73.000€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0683667888

Description

DURRËS!
SHITET APARTAMENT 2+1 Në BULEVARD.
Apartamenti i organizuar me 2 dhoma gjumi,1 dhomë ndenje,1 tualet dhe 1 ballkon.Kati i 5 i nje pallati ekzistus dhe cilësor buzë rruge ne bulevardin kryesor te Durresit me nje pamje fantastike.Shkallet praktike jo shume te larta.
INFO:0683667888
SIP:84 m2
CMIMI: 73000€

 • Address Rruge ne bulevardin kryesor te Durresit
 • City Durres

Contact Information

View Listings
propertyalbaniarealestate
 • propertyalbaniarealestate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
propertyalbaniarealestate
 • propertyalbaniarealestate