DURRËS SHITEN 2 SHTËPI PRIVATE NGJITUR !

 • 180.000€
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada "Tiranë - Durrës", Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

DURRËS SHITEN 2 SHTËPI PRIVATE NGJITUR !

11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada "Tiranë - Durrës", Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 180.000€

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 1000 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0683667888

Description

Shiten 2 shtëpi private, njëra 2 kateshe e Mobiluar dhe tjetra ndërtim i sapo përfunduar. Lagja 14 Durrës Nishtulla tek qendra shëndetsore. Organizimi:
•Kati i parë 2 dhoma gjumi dhe 1 Dhomë ndenje + Guzhine, 1 wc.
•Kati i dytë : Dhomë ndenje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, wc dhe ballkone.
Dokumentacion të rregullt.
Sipërfaqe: 1000m2 truall.
80 m2 ndërtim për secilin kat tek Shtëpia private dhe 80m2 shtëpia tjetër.
Adresa: Lagja 14 Nishtulla ngjitur me qendrën shëndetsore dhe 100 m larg autostradës Durrës-Tiranë.
Çmimi: 180 000 €
Cel: 0683667888

 • Address Lagja 14 Nishtulla ngjitur me qendrën shëndetsore dhe 100 m larg autostradës Durrës-Tiranë
 • City Tirane
 • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings
propertyalbaniarealestate
 • propertyalbaniarealestate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
propertyalbaniarealestate
 • propertyalbaniarealestate