Duplex super i investuar me qira ne Bllok

 • 1.250€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Duplex super i investuar me qira ne Bllok

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.250€

Details

 • Price: 1.250€
 • Size: 190 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Bllok, Rruga Pjeter Bogdani, jepet me qera Duplex, me siperfaqe 190 m2 nga te cilat 70 m2 tarrace. Duplexi ndodhet ne katin e 7-8 ne pallat te ri me ashensor dhe organizohet nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe tarrace. Duplexi eshte i mobiluar ne menyre moderne, shtruar i gjithi me parket, me kondicionere ne te gjitha ambientet dhe oxhak.
Orientim Jug/Lindje/Perendim.
Jepet me qira 1250 euro ne muaj
 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia