Duplex ne shitje te Rruga Ferit Xhajko ne Tirane

 • 85.000€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Duplex ne shitje te Rruga Ferit Xhajko ne Tirane

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Ferit Xhajko, ish restorant Durresi, shitet Duplex, me siperfaqe 113 m2, kati 5 dhe 6 i nje pallati ekzistues. Kati i pare i duplexit eshte i organizuar nga soxhorno+ ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, ballkon dhe tualeti. Kati i dyte eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Shitet bosh ose pjeserisht i mobiluar. Disponon dokument te rregullt hipotekor.

Shitet 85 000 Euro

 • Address Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME