Duplex në shitje, Rr Mujo Ulqinaku

 • 170.000€
, Rruga Mujo Ulqinaku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
, Rruga Mujo Ulqinaku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355692646880

Features

Description

Shitet duplex tek Rruga ‘’Mujo Ulqinaku’’, Tiranë. Ndodhet në një zonë shumë të kërkuar dhe të preferuar për banim. Shumë afër me qendrën dhe e aksesueshme me rrugët kryesore të qytetit. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme.
Apartamenti për shitje ka një sipërfaqe prej 100 m2. Është i organizuar si duplex dhe ka tipologji 2+1 i organizuar në sallon me hapësirë të madhe në katin e pare dhe 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete. Ndodhet në katin përdhe dhe të parë në një pallat të mirëmbajtur.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Mujo Ulqinaku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting