Details

  • Size: 126 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 3
  • Mob / Tel: 0697020272

Description

Serenity Residence është një kompleks banimi dhe shërbimi i përbërë nga 2 godina rezidenciale dhe 1 godinë 4 katëshe ‘’Serenity Hotel’’! Serenity Residence ka marrë këtë emërtim sepse transmeton vlerat e Korçës duke patur një qasje elegante në dizajn, prezantim dhe trasmetim vlere.
Në Serenity Residence merr kuptim shtëpia juaj e ëndrrave e cila përçon ngrohtësi dhe dritë. Duke përdorur një stil elegant në veshjen e jashtme të fasadës por edhe arredimin e brendshëm, arrijmë t’i përshtatemi stilit tradicional.
Duplex në shitje tek ‘’Serenity Residence’’! Duplexi ka orientim jug, projektuar në bashkëpunim me ‘’Bolles + Wilson’’, ka një sipërfaqe totale prej 126 m2 ku sipërfaqa netto është 105.2m2 dhe 20.8m2 është sipërfaqa e përbashkët, përbëhet nga 2 dhoma, kuzhinë, dhomë ndjenje, 2 tualete dhe ambjent ndenjeje në katin e sipërm me sipërfaqe të konsiderueshme.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Korce
  • City Korce

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting