Duplex ne shitje

 • 285.000€
, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Duplex ne shitje

, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 285.000€

Details

 • Price: 285.000€
 • Size: 292 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Duplex në shitje-Tiranë
Ofrojmë për shitje duplex tek Kodra e Diellit 1, në një zonë mjaft të kërkuar dhe që krijon të gjitha facilitetet e nevojshme. Duplexi ka sipërfaqe totale prej 292.1m2 ku 171.8m2 është sipërfaqja e brendshme e duplexit, 16.3m2 është sipërfaqja e përbashkët dhe 104m2 është sipërfaqja totale e verandës. Duplexi është i organizuar në katin e parë sallon+kuzhinë dhe tualet, ndërsa kati i dytë në 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Cmimi i shitjes 285000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting