Duplex në shitje

 • 103.000€
, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Duplex në shitje

, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 103.000€

Details

 • Price: 103.000€
 • Size: 187 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0682055050

Description

Duplex në shitje-Tiranë
Duplex-i ndodhet në zonën e Brrylit. Posedon një sipërfaqe totale prej 187.86m2 ku kati i parë ka sipërfaqe 58.9m2 dhe është i organizuar në sallon+kuzhinë dhe një tualet, 46.1m2 është sipërfaqja e katit të dytë dhe është i organizuar 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet, 68.8m2 është sipërfaqja e verandës dhe 14.06m2 është sipërfaqja e përbashkët. Duplex-i ndodhet në katin e 5 të një godine të re. Zona në të cilën ndodhet duplex-i i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 103000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting