Duplex ne shitje

 • 1.000€
, Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Duplex ne shitje

, Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 270 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Ofrojmë apartament duplex me qera me sipërfaqe 270m2. Apartamenti ka tipologji 4+1+3 dhe është i organizuar në 4 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 3 tualete. Jepet me qera bosh. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetes sa më komode.

 • Address Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting