Duplex ne shitje

 • 1€
, Rruga Kodra e Diellit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Duplex ne shitje

, Rruga Kodra e Diellit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 142 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Ofrojmë për shitje duplex me sipërfaqe totale 142.2m2, ku 123.2m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 19.01m2 është sipërfaqja e përbashkët. Duplex ka tipologji 2+1+2 dhe është i organizuar në katin e parë në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet, ndërsa në katin e dytë në një dhomë gjumi dhe një tualet. Duplex-i ndodhet në një godinë të re me ashensor. Ndodhet në një ndër zonat më të qeta dhe larg zhurmës së qytetit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga Kodra e Diellit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting