Duplex me qira ne Vasil Shanto, afer UET

 • 300€
, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Duplex me qira ne Vasil Shanto, afer UET

, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Vasil Shanto, prane UET, jepet me qira duplex, me siperfaqe 60 m2. Duplexi ndodhet ne katin e 1 dhe 2, i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithi me parket. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe kondicioner.

Jepet me qira 300 euro ne muaj

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia