Duplex me qera rruga Thanas Ziko, afer gjimnazit Partizani

 • 400€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Duplex me qera rruga Thanas Ziko, afer gjimnazit Partizani

8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Selvia, rruga Thanas Ziko, prane gjimnazit Partizani, jepet me qira duplex, pjese e nje vile, me siperfaqe 115 m2. Duplexi eshte i organizuar nga soxhorno+kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ofrohet i mobiluar si ne foto, me 3 kondicionere.

Jepet me qera 400 Euro ne muaj

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia