Duplex me qera, Fresku

 • 220€
Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Duplex me qera, Fresku

Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 220€

Details

 • Property ID: 61914
 • Price: 220€
 • Property Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Mob / Tel: 0697441291

Description

Jepet me qera duplex ne zonen e Freskut. Ambjenti perfshin 2 dhoma gjumi, korrior dhe 1 tualet ne katin e siperm si edhe 1 tualet, korridor , kuzhine te madhe ne katin e poshtem. Eshte investim i vitit 2020, i pabanuar me pare dhe i pamobiluar. I pershtatshem per familje pasi zona eshte e qete.

 • Address Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
ori
 • ori

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ori
 • ori